ABCAN  Danışmanlık ve Eğitim

ASCM CPIM, CSCP, SCOR

 
ASCM

Copyright © ABCAN Consulting
 
ASCM Temel Eğitim ve Sertifika Dersleri
 

ASCM - The Association for Supply Chain Management

APICS/ASCM, 1957 yılında Amerikan Üretim ve Stok Kontrol Derneği olarak kurulmuştur. Geçen süre içinde APICS/ASCM dünyada üretim yönetimi, stok kontrol, tam zamanında üretim, tedarik zincirleri yönetimi, kurumsal kaynak planlama (ERP), lojistik ve satınalma konularında standartları belirleyici bir kuruluş haline gelmiştir. ASCM halen dünyanın birçok ülkesinde şube ve temsilcilikleri, 40.000 i aşkın üye mevcudu ve 100.000 CPIM ve 25.000 CSCP sertifika sahibi ile dünyanın sayılı profesyonel meslek kuruluşlarından biridir.

SERTİFİKA SINAVLARI

APICS Türkiye'de CPIM, CSCP ve SCOR-P sertifika sınavlarını aralıklı olarak 2015 yılından itibaren  PEARSONVUE sitesinde yayınlanan sınav merkezlerinde yapacaktır.

SCOR (Supply Chain Operations Referrence)

ASCM ile birlikte SCOR artık Türkiye'de! 

Eğitim ve Danışmanlık

 
 

 

Türkiye'de Principles of Operations Management, CPIM, CSCP ve SCOR sertifikalarının dersleri tarafımızdan verilmektedir.

 

2015 yılı için sınav zaman aralıkları:

19 March – 7 May 2016
4 June – 16 July 2016
13 August – 1 October 2016
29 October – 17 December 2016

 

 

 

ASCM The Association for Supply Chain Management is the global leader and premier source of the body of knowledge in operations management, including production, inventory, supply chain, materials management, purchasing, and logistics. Since 1957, individuals and companies have relied on ASCM for its superior training, internationally recognized certifications, comprehensive resources, and worldwide network of accomplished industry professionals. ABCAN Consulting Inc