ABCAN  Danışmanlık ve Eğitim

APICS CPIM, CSCP, SCOR

 
APICS

Copyright © ABCAN Consulting
 
APICS Temel Eğitim ve Sertifika Derslerinin Türkiye'deki Temsilcisi
 

APICS - The Association for Operations Management

APICS, 1957 yılında Amerikan Üretim ve Stok Kontrol Derneği olarak kurulmuştur. Geçen süre içinde APICS dünyada üretim yönetimi, stok kontrol, tam zamanında üretim, tedarik zincirleri yönetimi, kurumsal kaynak planlama (ERP), lojistik ve satınalma konularında standartları belirleyici bir kuruluş haline gelmiştir. APICS halen dünyanın birçok ülkesinde şube ve temsilcilikleri, 40.000 i aşkın üye mevcudu ve 100.000 CPIM ve 25.000 CSCP sertifika sahibi ile dünyanın sayılı profesyonel meslek kuruluşlarından biridir.

APICS TÜRKİYE ÜYELİK

APICS Türkiye temsilciliği ve üyelik kanalıyla dernek faaliyetleri LODER tarafından yapılmaktadır.

www.loder.org.tr

SERTİFİKA SINAVLARI

APICS Türkiye'de CPIM, CSCP ve SCOR-P sertifika sınavlarını aralıklı olarak 2015 yılından itibaren  PEARSONVUE sitesinde yayınlanan sınav merkezlerinde yapacaktır.

SCOR (Supply Chain Operations Referrence)

APICS ile birlikte SCOR artık Türkiye'de! 

Eğitim ve Danışmanlık

 
 

 

Türkiye'de Principles of Operations Management, CPIM, CSCP ve SCOR sertifikalarının dersleri tarafımızdan verilmektedir.

 

2015 yılı için sınav zaman aralıkları:

19 March – 7 May 2016
4 June – 16 July 2016
13 August – 1 October 2016
29 October – 17 December 2016

 

 

 

APICS The Association for Operations Management is the global leader and premier source of the body of knowledge in operations management, including production, inventory, supply chain, materials management, purchasing, and logistics. Since 1957, individuals and companies have relied on APICS for its superior training, internationally recognized certifications, comprehensive resources, and worldwide network of accomplished industry professionals. ABCAN Consulting Inc. is the International Channel Partner of APICS.