ABCAN  Danışmanlık ve Eğitim

  ASCM CPIM, CSCP

 

Copyright © ABCAN Consulting
   
APICS/ASCM Temel Eğitim ve Sertifika Dersleri
 
 
ASCM

CPIM PART 2: MPR, DSP, ECO, SMR

 

Ders kayıtlarımız devam ediyor!

 

Includes: Instruction (in English)
CPIM PART 2 Student Guide

Free Trial Exam

Lunch, coffee, tea and others

Price: 1200 USD plus taxes (VAT) - 10% discount for 3 or more registration!

 

 

CPIM PART 2: MPR, DSP, ECO, SMR

CPIM sertifikası tedarik zinciri konusunda dünyada en fazla bilinen ve en saygın mesleki kuruluşlardan biri olan ASCM meslek kuruluşuna aittir. CPIM Part 2 bu sertifikanın 2. modülüdür. Aşağıdaki konuları detay olarak kapsar.

Master Planning of Resources

Detailed Scheduling and Planning

Execution and Control of Operations

Startegic Management of Resources

CPIM programının tavsiye edilen sırada ikinci dersi olarak. CPIM programının üst yönetim planlama proseseslerinin master üretim planının hazırlanmasına ve sahada uygulanmasına kadar geçen süreçleri kapsar. Detay konular; şirket yönetimi ve esasları; satış tahmin yönetimi; dağıtım; satış ve operasyon planlama, master planlama; kaynak planlama, kritik kapasite planlama, MRP, CRP, bill of materials, çizelgeleme, üretim kontrol, JIT, kalite kontrol, sistem yönetimi, performans yönetimi ve benzeri konuları kapsar.

Bu kurs hemen her meslekten tedarik zincirlerinin basit anlamda işleyişini, erp sistemleri, lojistik, stok kontrol, üretim planlama ve kontrol, kalite kontrol, satın alma ve tam zamanında üretim konularını öğrenmek isteyen kişilere açıktır.

ERP sistem kullanıcıları, danışmanlar, kariyerinde daha üst seviyelere ulaşmak üzere CPIM sertifikasına sahip olmak isteyen profesyoneller bu kursa kesinlikle katılmalıdır. Katılımcılar, kurs sonunda ASCM tarafından hazırlanan katılımcı sertifikalarını %80 katılım aşıldığında almaya hak kazanırlar.

CPIM sertifikası, ASCM tarafından yönetilen sınavların tamamının başarıyla geçilmesi sonucunda elde edilir. Sertifika sınav bilgileri ve gerekli hazırlıklar, deneme testi, kayıt koordinasyonu kurs sırasında katılımcılara verilecektir.